Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nabídněte svým zákazníkům zdravou snídani!

06.10.2017

Přemýšlíte nad rozšířením snídaňové nabídky o zdravé alternativy k míchaným vajíčkům, uzeninám nebo smaženému pečivu? Nabízíme vám řešení, které vaši hosté určitě ocení – a to nejen ženy, ale také sportovně a na zdravou stravu zaměření muži.

Společnost Semix Pluso, výrobce zdravých celozrnných cereálních produktů, nabízí ZDARMA v rámci POS podpory prodeje provozovatelům ubytovacích a gastro zařízení SNÍDAŇOVÝ BOX – pultový stojan z vlnité lepenky určený pro zpřehlednění nabídky a distribuci zdravých instantních cereálních kaší. Box naplněný instantními cereálními kašemi společnosti SEMIX je nepřehlédnutelnou součástí snídaňové nabídky a poutá pozornost hostů hotelů, penzionů a dalších typů ubytovacích zařízení.

Po instantních kaších společnosti SEMIX, které jsou baleny po jedné porci (65 g), sáhne každý, koho čeká náročný den – ať už důležité pracovní jednání, turistika nebo prohlídka historických památek. Kaše jsou výbornou variantou k rannímu pečivu. Představují výživnou snídani, která zasytí na delší dobu. Stačí je zalít horkou vodou nebo mlékem, promíchat a nechat chvíli odstát.

V naší nabídce máme kaše, které jsou vždy něčím EXTRA! Chia kaše jsou výborným zdrojem omega-3 mastných kyselin. Pomáhají udržet normální hladinu cholesterolu v krvi. Na jedné příchuti chia kaše si pochutnají dokonce i celiaci. Kaše bez přidaného cukru jsou obzvláště vyhledávány strávníky, kteří si hlídají množství cukru obsažené v potravinách. Vybírat mohou ze dvou druhů - Ovesné kaše -80 %
a Vícezrnné kaše -80 %, která je navíc vhodná pro celiaky.

Vysoký obsah bílkovin v proteinových kaších zase přispívá k růstu a udržení svalové hmoty. Tekutou variantou kaší jsou proteinové koktejly. Jsou vhodné také pro strávníky s redukční dietou.

Kromě slazených kaší Semix nabízí také dva druhy kaší „na slano“ – ovesnou kaši se zeleninou a čočkovou kaši. Ovesná kaše se zeleninou má nízký obsah nasycených tuků a vysoký obsah vlákniny. Čočková kaše má taktéž nízký obsah nasycených tuků, vysoký obsah vlákniny a navíc je zdrojem bílkovin (jedna porce obsahuje 12 g). Svou nabídku zdravých kaší Semix již brzy rozšíří o novou produktovou řadu Ovesných omega-3 kaší bez lepku.

Snídaňový box je speciálně upravený stojan na všechny instantní kaše Semix v jednoporcovém balení (65 g). Obsahuje šest kójí, do kterých je možné vložit až 18 sáčků instantních kaší. Semix v současnosti nabízí celkem 13 druhů kaší, které se vyznačují různými zdravotními benefity, například nízkým obsahem přidaného cukru, vysokým obsahem proteinů, vlákniny, betaglukanů nebo omega-3 kyselin.

Snídaňový box je jednoduchý na kompletaci a snadno přenositelný. Přestože je z lepenky, při adekvátním zacházení vydrží sloužit delší období. Obsahuje také návod k přípravě instantní kaše se zdravotními benefity. Textový potisk snídaňového boxu lze modifikovat dle individuálního přání zákazníka – například doplnit logem ubytovacího zařízení nebo jinými texty.

REFERENCE:

Snídaňový box jsme testovali ve dvou opavských hotelích a získali cennou zpětnou vazbu:

Hotel Iberia, Opava: Umístění snídaňového boxu na viditelné místo pozitivně ovlivnilo zájem hotelových hostů o zdravou snídani. Svou roli přitom sehrála také nabídka personálu, že kaši hostům připraví. Největší zájem o kaše projevovaly ženy do 40 let, z cizích národností především Rusky. Řada hostů použila kaši jako snídaňový předkrm. Problémy s krádežemi kaší jsme nezaznamenali. Snídaňový box ze Semixu jsme vyhodnotili jako zajímavou příležitost rozšířit nabídku snídaňového rautu o zdravé cereální produkty.

Kateřina Kuzníková, manager hotelu a restaurantu Iberia

 

Hotel Katharein, Opava: Nabídka snídaňového boxu poutala pozornost především mladších generací hostů – do 40 let věku. Informace uvedené v návodu k přípravě hosté shledali jako dostatečné. Co se týká potenciálního rizika krádeží kaší – žádné takové případy jsme nezaznamenali.

Rostislav Sýkora, provozní Hotelu Katharein

 

Společnost

  SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Rybníčky 338, 747 81 Otice

Česká republika

Kontakty

  FAX: +420 553 759 982

  E-mail: semix@semix.cz