Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Uspěli jsme v soutěži Potravinářské komory ČR

14.08.2018

Vloni jsme v této soutěži uspěli s výrobkem Mleté lněné semínko (kategorie INOVACE) a s výrobkem Celozrnné lupínky ovesné s jablkem a skořicí (kategorie REFORMULACE ROKU). Letos jsme přihlásili čtyři naše produktové novinky: Ovesnou omega-3 kaši s rakytníkem, kterou od začátku roku dodáváme exkluzivně do řetězce Lidl, a dále pak tři novinkové pekařské směsi - Sladké s rozumem®, Staročeský žitný perník a Zrninový bochník s čočkou.
Z komuniké ředitele Potravinářské komory ČR Ing. Miroslava Koberny, které jsme obdrželi na konci července, vyplynulo, že u hodnotitelů uspěly hned dva naše výrobky. Sladké s rozumem® získalo ocenění v kategorii „Inovace v oblasti potravin, zdraví a reformulace“ a může být označeno logem „Reformulace roku”. Ovesná omega-3 kaše s rakytníkem bez lepku byla vyhodnocena v kategorii „Inovace v rámci potravin pro zvláštní výživu“.


Slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění vítězným společnostem proběhne na Žofínském fóru v říjnu 2018.

Společnost

  SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Rybníčky 338, 747 81 Otice

Česká republika

Kontakty

  FAX: +420 553 759 982

  E-mail: semix@semix.cz