Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kaše

Kaše jsou výbornou variantou k rannímu pečivu. Představují výživnou snídani, kterou rychle připravíte a která vás na delší dobu zasytí. Stačí je zalít horkou vodou nebo mlékem, promíchat a nechat chvíli odstát. Na ranní shon jako dělané!

Kaše balíme jednak do jednoporcových sáčků, nebo do multipacku (4 sáčky).

Máte rádi čokoládu nebo spíše ovoce? Záleží na vás, jakou příchuť si vyberete. Na hotovou kaši můžete přidat čerstvé ovoce a dobrota je na světě!

EXTRA KAŠE

V naší nabídce máme kaše, které jsou vždy něčím extra!

Kaše s chia semínky jsou výborným zdrojem omega-3 mastných kyselin, díky čemuž pomáhají udržet normální hladinu cholesterolu v krvi. Na jedné příchuti chia kaše si pochutnají dokonce i celiaci.

Kaše bez přidaného cukru jsou obzvláště cenné, protože jsou skvělou příležitostí pro milovníky kaší, kteří si hlídají množství cukru obsažené v potravinách, a jsme na ně obzvlášť pyšní. Jedná se o Ovesnou kaši -80 % a Vícezrnnou kaši -80 %, která je navíc vhodná pro celiaky.

Vysoký obsah bílkovin v proteinových kaších zase přispívá k růstu a udržení svalové hmoty. Sáhnout po nich mohou všichni, kteří potřebují v jídelníčku zvýšit množství bílkovin a mají rádi zdravé mlsání. Jsou vhodné také pro lidi s redukční dietou.

Vyrábíme také kaše na slano! Ovesná kaše se zeleninou má nízký obsah nasycených tuků a vysoký obsah vlákniny. Čočková kaše má taktéž nízký obsah nasycených tuků, vysoký obsah vlákniny a navíce je zdrojem bílkovin (jedna porce obsahuje 12 g).

OVESNÉ KAŠE

V naší nabídce naleznete také kaše ovesné, a to i bez lepku. Není to vtak dávno, co jsme přijali strategické rozhodnutí produkovat ovesné cereálie s deklarací bez lepku. Oves je bohatým zdrojem bílkovin, vitamínů i minerálů. Ovesná kaše je prostě jedničkou pro vaši snídani - dodá energii a pomůže překonat ranní únavu. 

JEČNÉ KAŠE

Ječné kaše zaujmou především vysokým obsahem betaglukanů, které přirozeně snižují hladinu cholesterolu v krvi. Můžete si vybrat ze dvou příchutí.

POHANKOVÉ KAŠE

Pohanka je zdravou potravinou, kterou není těžké si oblíbit. Její nutriční hodnotu doplňuje skutečnost, že neobsahuje lepek, tudíž jsou naše pohankové kaše vhodné také pro celiaky.

RÝŽOVÉ KAŠE

Podobně jako pohanková kaše je Rýžová kaše malinová také určená zejména celiakům. Vyznačuje se rychlou přípravou a lehkou stravitelností.

VÍCEZRNNÉ KAŠE

Už svým názvem vícezrnné kaše odkazují na skutečnost, že obsahují více typů zrn. Kombinace různých druhů vloček či lupínků vytváří kaše plné vlákniny a živin, které vás doslova nakopnou do dalšího dne. Navíc jsou opět vhodné pro celiaky.

Společnost

  SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Rybníčky 338, 747 81 Otice

Česká republika

Kontakty

  FAX: +420 553 759 982

  E-mail: semix@semix.cz