Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

HRADY CZ předprodej vstupenek

Vážení obchodní přátelé,

nabízíme Vám tímto možnost nákupu vstupenek na známý letní kulturní festival HRADY CZ 2019 za zvýhodněné ceny. Jsme prodejní partner akce a vstupenky si přes nás můžete koupit o 10 % levněji, než v běžném předprodeji.

Druh vstupenky        Zvýhodněná cena      
platí do 31. 5.       
Zvýhodněná cena         
platí do 28. 6.        
Zvýhodněná cena      
před akcí
PERMANENTKA 775 Kč 845 Kč 890 Kč
Pátek 395 Kč  440 Kč 485 Kč
Sobota  470 Kč 505 Kč 540 Kč

Ceny jsou platné pro celou ČR, konkrétní místo festivalu si zvolte v objednávce vstupenky.
Objednat si můžete jakékoli množství vstupenek a může je využít kdokoli. Vaše jméno nám slouží pouze pro administrativní účely vaší objednávky vstupenek.

Pokud máte o vstupenky zájem, napište si o ně na vajdova@semix.cz Uveďte své jméno, počet kusů a místo konání festivalu (datum). Obratem Vám přijde instrukce k platbě.
Zaplatit vstupenky je třeba co nejdříve nejpozději však 3 dny před termínem, do něhož je konkrétní cena platná (viz tabulka). Objednávky vstupenek tedy shromažďujeme v časových intervalech. Jakmile jednotlivé časové intervaly skončí (tedy 31.5., 28.6.), hromadně vstupenky zaplatíme pořadateli, ten nám je na základě platby hromadně zašle a my je obratem přepošleme Vám.

Plakátek s cenami a popisem jak objednat si můžete vytisknout zde. Více o kapelách a programu na konkrétním místě se dočtete na. www.ceskehrady.cz 

Společnost

  SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Rybníčky 338, 747 81 Otice

Česká republika

Kontakty

  FAX: +420 553 759 982

  E-mail: semix@semix.cz