Obchodní manažer/ka divize FOOD

Troufáte si řídit část obchodního oddělení a být pravou rukou obchodního ředitele?

Unesete zodpovědnost za výsledky a zisky Vaší divize?

Aktuálně do svého týmu hledáme vhodného adepta/adeptku na pracovní pozici Obchodní manažer/ka divize FOOD, který/á by vykonával/a následující činnosti:

Pracovní náplň:

  • péče o stávající zákazníky a aktivní oslovování a vyhledávání nových zákazníků převážně na tuzemském trhu a v SR
  • příprava a aktualizace obchodních nabídek
  • samostatná obchodní jednání
  • příprava a realizace obchodních smluv, podmínek prodeje a plateb, zajišťování obchodních plnění,
  • spolupráce se skladovým, výrobním a marketingovým úsekem
  • potřebná obchodní administrativa a reporting vedení společnosti
  • plánování, příprava, realizace účasti na odborných veletrzích

Požadujeme:

  • prokazatelnou praxi na obdobné obchodní pozici min. 3 roky
  • dobrou znalost práce na PC
  • min. SŠ vzdělání
  • zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost v rozhodování
  • výborné organizační schopnosti
  • nástup ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oblasti obchodu v dynamické společnosti s dlouholetou tradicí
  • plný pracovní úvazek
  • ohodnocení odpovídající pracovní pozici včetně motivační prémiové složky podle výkonu
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • 20 dní dovolené a 5 dní dovolené navíc
  • nákup výrobků společnosti za zvýhodněnou cenu
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje

Místo výkonu práce:

  • Semix Pluso spol. s r.o., Otice Rybníčky 338, 747 81 Otice (Opava)

Váš životopis a motivační dopis zašlete na personální oddělení společnosti.

Kontakt:

Ing. Jana Kadová

Semix Pluso, spol. s r. o.

Rybníčky 338

747 81 Otice

Tel.: +420 553 759 994

E-mail: kadova@semix.cz

www.semix.cz

www.zdravyzivot.com

Společnost

  SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Rybníčky 338, 747 81 Otice

Česká republika

Kontakty

  FAX: +420 553 759 982

  E-mail: semix@semix.cz