Pekařský technolog obchodník

Aktuálně do svého týmu hledáme vhodného adepta/adeptku na pracovní pozici Pekařský technolog obchodník, který/á by vykonával/a následující činnosti:

Pracovní náplň:

  • Práce na vývoji nových pekařských výrobků, inovace stávajících receptur pekařských směsí.
  • Komunikace se zákazníky z řad pekařů, cukrářů  -  zkoušky nových výrobků v jejich provozech v ČR i v zahraničí.
  • realizace obchodních případů s předpokladem tvorby zisku.
  • uzavírání smluv s klíčovými partnery.
  • aktivní vyhledávání nových možností, trhů
  • péče o velmi dobrou úroveň obchodních vztahů a komunikace s obch. partnery

Požadujeme:

  • min. SŠ potravinářského směru
  • praxe v potravinářském oboru vítána
  • týmového ducha a loajalitu ke společnosti
  • charisma a dovednost nabízet kvalitní český produkt
  • připravenost pravidelně cestovat za obchodními příležitostmi
  • zkušenosti s vedením týmu a organizační schopnosti výhodou
  • znalost práce s MS office
  • řidičský průkaz skup. B
  • zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost v rozhodování
  • předpokládaný nástup k 1.3.2018

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oblasti technologie a obchodu dynamické soukromé společnosti
  • pracovní úvazek 1,0
  • nadprůměrné ohodnocení podle stupně zapracování
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • 3 dny dodatkové dovolené navíc
  • nákup výrobků společnosti za zvýhodněnou cenu
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje

Místo výkonu práce:

  • Semix Pluso spol. s r.o., Otice Rybníčky 338, 747 81 Otice (Opava)

Váš životopis a motivační dopis zašlete e-mailem na personální oddělení společnosti.

Kontakt:

Ing. Jana Kadová

Semix Pluso, spol. s r. o.

Rybníčky 338

747 81 Otice

Tel.: +420 553 759 994

E-mail: kadova@semix.cz

www.semix.cz

www.zdravyzivot.com

Společnost

  SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Rybníčky 338, 747 81 Otice

Česká republika

Kontakty

  FAX: +420 553 759 982

  E-mail: semix@semix.cz