Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Oddělení vývoje (R&D)

Společnost Semix má vlastní vývojové oddělení (R&D), jehož součástí je laboratoř. V laboratoři pracuje pět vývojových technologů a pět laborantů. Naši vývojáři jsou vzděláni v oboru potravinářské chemie a technologie. Neustále sledují novinky a trendy v oboru a jsou schopni bezprostředně reagovat a přenášet nové poznatky do vývoje nových a inovací stávajících produktů. Vývoj pokrývá svou odborností všechny oblasti činnosti firmy (zlepšující přípravky a premixy pro pekaře a cukráře, premixy pro mlékárny a snídaňové cereálie). Další významnou činností vývoje je práce na dlouhodobých projektech, které jsou zaměřeny na vývoj unikátních výrobků a technologií ve všech oblastech působení firmy.  

Díky vlastní vývojové laboratoři jsme schopni vytvořit produkty podle přání zákazníka, můžeme reagovat okamžitě na připomínky zákazníků tak, aby jim výrobek co nejvíce vyhovoval.

Vývojová laboratoř rovněž zajišťuje kontrolu výrobků a vstupních surovin – provádí základní chemické a senzorické analýzy.      

Společnost

  SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Rybníčky 338, 747 81 Otice

Česká republika

Kontakty

  FAX: +420 553 759 982

  E-mail: semix@semix.cz