background

Dělník ve výrobě cereálií - nová výrobní hala

DĚLNÍK VE VÝROBĚ CEREÁLIÍ - nová hala

Můžete pracovat v třísměnném provozu? Pracujte na naší NOVÉ VÝROBNÍ HALE. Ve startovacím provozu  pracujeme zatím na ranních ( PO – PÁ 6.00 – 14.00 hod) a odpoledních směnách (14.00 – 22.00 hod). Noční přibudou později.

Výsledkem Vaší práce budou snídaňové cereálie té nejvyšší kvality. Budete se starat o zpracování surovin na výrobních strojích, navážet suroviny, připravovat výrobní stroje k provozu.
Práce je vhodná více pro muže. 

Podívejte se na naše video: klikněte ZDE

  PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  POŽADUJEME:

  NABÍZÍME:

  PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned nebo dle dohody

  MÍSTO VÝKONU PRÁCE: SEMIX PLUSO, spol. s r.o., Otice Rybníčky 338, 747 81 Otice (5 km od Opavy, v místě zastávka MHD)

  Kontaktujte personální oddělení: 
  Ing. Jana Kadová
  Tel: +420 553 759 994  
  Mobil: +420 734 236 622 
  e-mail: prace@semix.cz

  Poskytnutím osobních údajů uvedených ve Vašem životopise dáváte Souhlas se zpracováním osobních údajů:"Beru na vědomí, že společnost SEMIX PLUSO, spol. s r.o., se sídlem Otice, Rybníčky 338, PSČ 747 81, IČ: 623 60 311, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 8082
  (dále jen „Společnost“) jako správce osobních údajů, bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, získané vzdělání, současný stav na trhu práce, dosavadní pracovní zkušenosti, získané dovednosti, fotografie, a případné další údaje obsažené v mém životopise nebo jinak poskytnuté Společnosti (dále jen „Osobní údaje“) pro účely náborového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.
  Souhlasím se zpracováním Osobních údajů pro účely případných budoucích náborových řízení, včetně kontaktování ohledně pracovních nabídek na jiné vhodné pozice v České republice. Údaje poskytuji dobrovolně, a to na dobu tří let od udělení tohoto souhlasu.
  Souhlasím s tím, že mé Osobní údaje mohou být zpřístupněny nebo předány třetím stranám společnosti v České republice. Prohlašuji, že jsem si vědom/a svých zákonných práv na přístup k Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, práva vznést námitku proti zpracování, práva na přenositelnost údajů, jakožto i možnosti tento souhlas kdykoli odvolat. Rovněž beru na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).
  Více informací o zpracování osobních údajů ve Společnosti se nachází v Zásadách ochrany osobních údajů. Svá práva mohu uplatnit zasláním žádosti způsobem v těchto Zásadách vymezeným."

  Contact us

  We'll get back to you

  picture