background

Cereální posypy patří k netradičním posypovým směsím, které jsou vyvinuty pro zvýšení atraktivity a celozrnnosti pečiva. posypové směsi jsou speciálně upraveny tak, aby při manipulaci s pečivem nedocházelo k jejich nadprůměrnému opadávání. Díky cereálním  posypům zvýšíte u pečiva podíl jiných zrn než pšeničných a žitných, čímž zlepšíte jeho postavení mezi vícezrnnými výrobky. Všechny posypy jsou vhodné na rohlíky, chleby, raženky, bulky, kaiserky.

benefit

Vhodné pro celiaky

Produkty vhodné pro celiaky nebo s alergii na lepek. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu bezlepkovosti.

benefit

Omega 3 mastné kyseliny

Produkty obsahující Omega-3 mastné kyseliny. Mnohé studie potvrzují, že kyselina alfa linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při příjmu 2g této kyseliny denně.

benefit

Bez palmového oleje

od roku 2016 nepoužíváme v cereáliích palmový tuk. Přistupujeme velmi vážně k následkům zakládání nových palmovích plantáží na úkor deštných pralesů, které představují přirozený životní prostor pro tisíce druhů živočichů a rostlin.

benefit

Bio

Jsme držiteli certifikátu "produkt ekologického zemědělství", podléháme dohledu kontrolní organizace pověřené Ministerstvem zemědělství ČR.

benefit

Vhodné pro vegany

Produkty neobsahující jakékoli formy živočišných složek či produktů živočišného původu.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

picture