background

BIO Ovesné lupínky celozrnné 200 g

PN0570200

Skutečně celozrnné ovesné lupínky v BIO kvalitě s vysokým obsahem přirozené vlákniny. Lupínky pro vás vyrábíme speciální technologií pro dosažení křupavosti a bez přídavku tuku.

Inovovali jsme tradiční dobře známou ovesnou vločku, na rozdíl od které je celozrnný lupínek křupavý a má podmanivou chuť. Tento výrobek je tvořen ze 100 % ovesnými lupínky, které obsahují rostlinné polysacharidy, tzv. betaglukany. Ty se vyznačují svým vlivem na lidský organismus. Bylo prokázáno, že ovesný betaglukan snižuje hladinu cholesterolu v krvi. V jedné porci (40 g) tohoto výrobku je obsaženo 1,6 g betaglukanů. Pro dosažení požadovaného účinku je nutno přijmout 3 g betaglukanů denně. Nezapomínejte dodržovat základy zdravého životního stylu a konzumovat pestrou, vyváženou stravu. Ovesné lupínky jsou vhodné pro vytvoření vlastní snídaňové směsi např. se sušeným ovocem nebo oříšky. Lze je konzumovat i samostatně s mlékem, jogurtem nebo ovocnou šťávou.

Koupit na e-shopu Chci produkt vyzkoušet

Složení: OVES setý* 100 %. * surovina pocházející z ekologické produkce Výrobek může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů, sezamu a sóji.

Hmotnost balení: 200 g (-4 %)
Karton: 6 ks
Minimální trvanlivost výrobku je: jeden rok, datum je uvedeno na obale.
Skladování: Skladujte v suchu. Po otevření výrobek znovu uzavřete a spotřebujte do jednoho měsíce.
Výrobce: SEMIX PLUSO, spol. s r.o., Rybníčky 338, 747 81 Otice, Česká republika

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE VE 100 G:

Energie 1640 kJ/393 kcal
Tuky 6.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 63 g
z toho cukry 1.5 g
Vláknina 8.1 g
Bílkoviny 16 g
Sůl <0,01 g g

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

picture

Obchodní zástupce ČR

Obchodní zástupce ČR