background

Výborné snídaňové celozrnné cereálie

Jsme výrobce müsli, cereálních kaší, proteinových koktejlů, polévek, slaných tyčinek a dalších produktů ke snídani či svačině. Mnoho našich snídaňových produktů je bezlepkových. Vyrábíme především z ovsa, kterého si velmi vážíme především pro jeho obsah betaglukanů. Vyrábíme ale také směsi z rýže, pohanky, ječmene, jahel či pšenice. 

 

Katalog vlastních produktů  

Nabízíme širokou škálu produktů z celozrnných cereálií. Všechny najednou je najdete v KATALOGU CEREÁLIÍ.

 

Privátní značky

Na zakázku vyrábíme cereálie také pro privátní značky. Pokud máte zájem o spolupráci, rádi vám nabídneme možnosti. KONTAKTUJTE NÁS.

benefit

Vhodné pro celiaky

Produkty vhodné pro celiaky nebo s alergii na lepek. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu bezlepkovosti.

benefit

Omega 3 mastné kyseliny

Produkty obsahující Omega-3 mastné kyseliny. Mnohé studie potvrzují, že kyselina alfa linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při příjmu 2g této kyseliny denně.

benefit

Bez palmového oleje

od roku 2016 nepoužíváme v cereáliích palmový tuk. Přistupujeme velmi vážně k následkům zakládání nových palmovích plantáží na úkor deštných pralesů, které představují přirozený životní prostor pro tisíce druhů živočichů a rostlin.

benefit

Bio

Jsme držiteli certifikátu "produkt ekologického zemědělství", podléháme dohledu kontrolní organizace pověřené Ministerstvem zemědělství ČR.

benefit

Vhodné pro vegany

Produkty neobsahující jakékoli formy živočišných složek či produktů živočišného původu.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

    picture