background

Zdravé pekařské a cukrářské směsi

Už od roku 1995, kdy firma SEMIX PLUSO vznikla, je naše podnikání synonymem české kvality. Nabízíme širokou škálu pekařských směsí, různé druhy náplní, přípravků, posypů. V průběhu let se náš sortiment i okruh zákazníků významně rozšířil. Jsme největším zpracovatelem máku v České republice. Věnujeme se novým trendům v pekařském a potravinářském oboru a na základě nových poznatků neustále vyvíjíme nové a inovujeme zavedené receptury. Kvalitní zákaznický servis je pro nás samozřejmostí. Proto také již dodáváme do 40 zemí světa a zaměstnáváme okolo 200 pracovníků. Náš sortiment čítá několik desítek produktů, které dodáváme ve 100% kvalitě. Obiloviny zpracováváme velmi šetrně a klademe přitom důraz na zachování všech hodnotných látek. Námi vlastněný certifikát IFS je pro zákazníky zárukou nejvyššího standardu, kvality a hygieny.

Stáhněte si aktuální KATALOG pro pekaře a cukráře.

benefit

Vhodné pro celiaky

Produkty vhodné pro celiaky nebo s alergii na lepek. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu bezlepkovosti.

benefit

Omega 3 mastné kyseliny

Produkty obsahující Omega-3 mastné kyseliny. Mnohé studie potvrzují, že kyselina alfa linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při příjmu 2g této kyseliny denně.

benefit

Bez palmového oleje

od roku 2016 nepoužíváme v cereáliích palmový tuk. Přistupujeme velmi vážně k následkům zakládání nových palmovích plantáží na úkor deštných pralesů, které představují přirozený životní prostor pro tisíce druhů živočichů a rostlin.

benefit

Bio

Jsme držiteli certifikátu "produkt ekologického zemědělství", podléháme dohledu kontrolní organizace pověřené Ministerstvem zemědělství ČR.

benefit

Vhodné pro vegany

Produkty neobsahující jakékoli formy živočišných složek či produktů živočišného původu.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

picture