background

Spolupracujeme s mlékárnami z České republiky, Maďarska a Polska. Našim zákazníkům dodáváme přípravky, které slouží k výrobě zákaznicky oblíbených mlékárenských produktů. Ve svém portfoliu máme okolo stovky receptur. Velký důraz klademe na výběr dodavatelů vstupních surovin, jejich kontrolu a kvalitu zpracování. Ve výrobě směsí pro mlékárny máme už víc jak patnáctileté zkušenosti. 

Chcete mít žádané a atraktivní výrobky? Chcete mít něco nového, zajímavého, co na trhu není? Jsme připravení poskytnout vám individuální technologickou pomoc. Disponujeme širokým portfoliem surovin a dlouholetými zkušenostmi s výrobou pestré řady mlékárenských produktů.


Vyhovíme přáním našich zákazníků, jsme otevřeni novým výzvám a nápadům, ochotni vyvinout pro vás unikátní výrobky ušité na míru vaší výrobní technologii. Přizpůsobíme se požadavkům na koncový výrobek, např. bez přídatných látek (éček), bez lepku, s nízkým obsahem cukru, s přírodními aromaty a barvivy, s obsahem minerálů a vitaminů apod. Vašim potřebám taktéž přizpůsobíme velikost balení premixu.

Premixy určené pro mlékárenský průmysl vyvinuté a vyrobené ve společnosti Semix Pluso nesou společné obchodní označení Lactimix®.

 

Stáhněte si aktuální verzi Katalogu pro mlékárenské provozy.

benefit

Vhodné pro celiaky

Produkty vhodné pro celiaky nebo s alergii na lepek. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu bezlepkovosti.

benefit

Omega 3 mastné kyseliny

Produkty obsahující Omega-3 mastné kyseliny. Mnohé studie potvrzují, že kyselina alfa linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při příjmu 2g této kyseliny denně.

benefit

Bez palmového oleje

od roku 2016 nepoužíváme v cereáliích palmový tuk. Přistupujeme velmi vážně k následkům zakládání nových palmovích plantáží na úkor deštných pralesů, které představují přirozený životní prostor pro tisíce druhů živočichů a rostlin.

benefit

Bio

Jsme držiteli certifikátu "produkt ekologického zemědělství", podléháme dohledu kontrolní organizace pověřené Ministerstvem zemědělství ČR.

benefit

Vhodné pro vegany

Produkty neobsahující jakékoli formy živočišných složek či produktů živočišného původu.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

picture