background

Ovesný hrníček neboli oat mug cake je výborná snídaně či svačina. Jeho příprava je snadná a rychlá. Sypkou směs smícháte se studenou vodou a pečete v mikrovlnné troubě 3 minuty.

Nejlépe chutná ještě teplý a ideální je si ho doplnit čerstvým ovocem, posypat oříšky, pro vláčnost přidat zakysanou smetanu či bílý jogurt. Tímto výrobkem překvapíte i nečekanou návštěvu. 

Vybírat můžet ze čtyř příchutí - čokoládový, s jablky a skořicí, perníkový a jablkový s klíčenou qiunoou a klíčeným ovsem.

 

benefit

Vhodné pro celiaky

Produkty vhodné pro celiaky nebo s alergii na lepek. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu bezlepkovosti.

benefit

Omega 3 mastné kyseliny

Produkty obsahující Omega-3 mastné kyseliny. Mnohé studie potvrzují, že kyselina alfa linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při příjmu 2g této kyseliny denně.

benefit

Bez palmového oleje

od roku 2016 nepoužíváme v cereáliích palmový tuk. Přistupujeme velmi vážně k následkům zakládání nových palmovích plantáží na úkor deštných pralesů, které představují přirozený životní prostor pro tisíce druhů živočichů a rostlin.

benefit

Bio

Jsme držiteli certifikátu "produkt ekologického zemědělství", podléháme dohledu kontrolní organizace pověřené Ministerstvem zemědělství ČR.

benefit

Vhodné pro vegany

Produkty neobsahující jakékoli formy živočišných složek či produktů živočišného původu.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

picture