background

Pohankové lupínky jemné bez lepku 200 g

PN0535500

Skutečně celozrnné pohankové lupínky s vysokým obsahem přirozené vlákniny. Lupínky pro vás vyrábíme speciální technologií pro dosažení křupavosti a bez přídavku tuku.

Inovovali jsme tradiční dobře známou ovesnou vločku, na rozdíl od které je celozrnný lupínek křupavý a má podmanivou chuť. Tento výrobek je tvořen ze 100 % pohankovými lupínky, které mají nízký obsah sodíku a nasycených mastných kyselin. Snížená konzumace sodíku přispívá k udržení normálního krevního tlaku a snížená konzumace nasycených tuků přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Nezapomínejte dodržovat základy zdravého životního stylu a konzumovat pestrou, vyváženou stravu. Pohankové lupínky jsou vhodné pro vytvoření vlastní snídaňové směsi např. se sušeným ovocem nebo oříšky. Lze je konzumovat i samostatně s mlékem, jogurtem nebo ovocnou šťávou. Lupínky se nemusí tepelně upravovat.

Koupit na e-shopu Chci produkt vyzkoušet

Složení: pohanka 100 %. Výrobek může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů, sezamu a sóji.

Hmotnost balení: 200 g (-4 %)

Karton: 6 ks

Minimální trvanlivost výrobku je jeden rok, datum je uvedeno na obale. Skladujte v suchu. Po otevření výrobek znovu uzavřete a spotřebujte do jednoho měsíce.

Výrobce: SEMIX PLUSO, spol. s r.o. Rybníčky 338 747 81 Otice Česká republika

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE VE 100 G:

Energie 1650 kJ/394 kcal
Tuky 3.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0.8 g
Sacharidy 75 g
z toho cukry 1 g
Vláknina 3.6 g
Bílkoviny 13 g
Sůl <0,01 g g

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

picture

Obchodní zástupce ČR

Obchodní zástupce ČR