background

Výborné celozrnné kaše

Kaše jsou výbornou variantou k rannímu pečivu. Představují výživnou snídani, kterou rychle připravíte a která vás na delší dobu zasytí. Stačí je zalít horkou vodou nebo mlékem, promíchat a nechat chvíli odstát. Na ranní shon jako dělané! Kaše balíme do jednoporcových sáčků, takže si každý den můžete vychatnat jinou příchuť. Hotovou kaši můžete dochutit čerstvým ovocem, přidat oříšky, čokoládu apod.

Kaše s chia semínky jsou výborným zdrojem omega-3 mastných kyselin, díky čemuž pomáhají udržet normální hladinu cholesterolu v krvi. Na jedné příchuti chia kaše si pochutnají dokonce i celiaci.

Kaše bez přidaného cukru nebo s nízkým obsahem cukru jsou obzvláště cenné, protože jsou skvělou příležitostí pro milovníky kaší, kteří si hlídají množství cukru obsažené v potravinách. 

Vysoký obsah bílkovin v proteinových kaších zase přispívá k růstu a udržení svalové hmoty. Sáhnout po nich mohou všichni, kteří potřebují v jídelníčku zvýšit množství bílkovin a mají rádi zdravé mlsání.

benefit

Vhodné pro celiaky

Produkty vhodné pro celiaky nebo s alergii na lepek. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu bezlepkovosti.

benefit

Omega 3 mastné kyseliny

Produkty obsahující Omega-3 mastné kyseliny. Mnohé studie potvrzují, že kyselina alfa linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při příjmu 2g této kyseliny denně.

benefit

Bez palmového oleje

od roku 2016 nepoužíváme v cereáliích palmový tuk. Přistupujeme velmi vážně k následkům zakládání nových palmovích plantáží na úkor deštných pralesů, které představují přirozený životní prostor pro tisíce druhů živočichů a rostlin.

benefit

Bio

Jsme držiteli certifikátu "produkt ekologického zemědělství", podléháme dohledu kontrolní organizace pověřené Ministerstvem zemědělství ČR.

benefit

Vhodné pro vegany

Produkty neobsahující jakékoli formy živočišných složek či produktů živočišného původu.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

    picture