background

Kaše z klíčených obilovin, luštěnin a pseudoobilovin jsou unikátní na českém trhu. 

Během klíčení dochází k biochemickým procesům, které výrazně mění nutriční hodnoty semen, zvyšuje se koncentrace hodnotých nutirentů (bílkoviny, vláknina, antioxidanty) a hlavním znakem je lepší stravitelnost.

Ochutnat můžeze ze tří příchutí kaší, z nichž Kaše z klíčeného ovsa a quiny s kakaovými boby a datlemi je zcela bez přidaného cukru. Je slazena pouze ovocem. 

Tyto kaše jsou kombinací klíčeného ovsa a quinoy, čímž se můžou pyšnit vysokým obsahem vlákniny, obsahují betaglukany a jsou zdrojem bílkovin.

benefit

Vhodné pro celiaky

Produkty vhodné pro celiaky nebo s alergii na lepek. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu bezlepkovosti.

benefit

Omega 3 mastné kyseliny

Produkty obsahující Omega-3 mastné kyseliny. Mnohé studie potvrzují, že kyselina alfa linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při příjmu 2g této kyseliny denně.

benefit

Bez palmového oleje

od roku 2016 nepoužíváme v cereáliích palmový tuk. Přistupujeme velmi vážně k následkům zakládání nových palmovích plantáží na úkor deštných pralesů, které představují přirozený životní prostor pro tisíce druhů živočichů a rostlin.

benefit

Bio

Jsme držiteli certifikátu "produkt ekologického zemědělství", podléháme dohledu kontrolní organizace pověřené Ministerstvem zemědělství ČR.

benefit

Vhodné pro vegany

Produkty neobsahující jakékoli formy živočišných složek či produktů živočišného původu.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

picture