background

Pochutnáte si a potěšíte svůj organismus

První müsli tyčinky NASLANO

Máte už dost mastných chipsů? Vybrali jsme to nejlepší z obilovin a luštěnin – OVES a ČOČKU. Testovali jsme chutě, vybírali suroviny, bádali jak je šetrně spojit, aby byly křupavé, křehké a lahodné. Povedlo se.

Tyto slané müsli tyčinky jsou vhodné do práce, na výlet, ke sportu, do auta, ale také k vínu či pivu. Výborné jsou také jako pozdní večeře nebo jako doplněk k zeleninovému salátu místo pečiva.

Mini müsli tyčinky OVOCNÉ

Tyto ovocné mini tyčinky si zamilujete. Jsou BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, plné ovoce a hlavní surovinou je KLÍČENÝ OVES. Jejich tvar a velikost odpovídá jednomu soustu, v sáčku jich najdete cca 14 ks.

Tyčinky jsou ideální do práce, do školy, na výlet, do auta i ke sportu. Vybrat si zatím můžete ze tří příchutí a už nyní pro vás ladíme další dvě oblíbené varianty.

Proč oves?

Pro naše předky byl oves základní potravinou. Dnes je to potravina a zároveň léčivý prostředek.

Ve srovnání s pšenicí, žitem nebo ječmenem je oves nutričně hodnotnější. Má významný vyšší obsah tuků a příznivou skladbu mastných kyselin. Oves je vydatným zdrojem vitaminu E, některých vitaminů skupiny B a minerálů, zvláště zinku a křemíku, díky němuž zpevňuje kosti. 

Díky ovsu mají tyčinky vysoký obsah vlákniny, především betaglukanů – ty umí stimulovat náš imunitní systém, snížit cholesterol v krvi, svým antioxidačním účinkem umí odstranit záněty v těle atd.

Čočka a müsli?

Čočka v müsli je velmi chuťově příjemná a konzumací čočky si ve vašem jídelníčku výrazně navýšíte bílkoviny, kterých obsahuje až 26 %. Čočka obsahuje hodnotné sacharidy a nalezneme zde i vysoký podíl železa či mědi.

Červenou čočku, kterou ve slaných tyčinkách konzumujete, jsme nechali naklíčit, čímž jsme v ní již aktivovali enzymatické procesy a tím ji skvěle připravili pro vaše zažívání. Vaše tělo tak v průběhu trávení dokáže využít všechny benefity, které konzumace čočky lidskému tělu nabízí.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

    picture