background

Sbíráme ocenění

Müsli tyčinky naslano

získaly v roce 2020 tři významná ocenění, kterých si velmi vážíme.

Volba spotřebitelů 2020

Tato soutěž již dvacet let monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky nebo výrobkové řady uvedené na český rychloobrátkový trh.

Novinky hodnotí 4 000 konzumentů a vybírají tu nejlepší. V roce 2020 jsme uspěli s výrobkem MÜSLI TYČINKY NASLANO příchuť RAJČE A BAZALKA. Ty spotřebitelům chutnaly nejvíce. Tyto Tyčinky byly zařazeny do kategorie Müsli a cereálie a jsme potěšeni, že jsme jako tuzemský výrobce oslnili konzumenty, kteří dali přednost Semixu před velkými zahraničními výrobci cereálií.

Cena Potravinářské komory ČR – Inovace 2020

Cílem této soutěže je ze strany Potravinářské komory České republiky podpora českých potravin a jejich výrobců a především vyzvednutí českých inovativních potravinářských výrobků.

Ceny Potravinářské komory ČR o nejlepší inovativní potravinářský výrobek získal Semix již vícekrát a v roce 2020 ji získaly obě příchutě slaných tyčinek: SÝROVÉ i RAJČATOVÉ S BAZALKOU.

Klasa

Obě příchutě MÜSLI NASLANO SÝROVÉ a RAJČE A BAZALKA získaly v roce 2020 značku KLASA, která je prestižním oceněním a zaslouží si ji ty nejpoctivější a nejkvalitnější výrobky.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

    picture