background

Výborné veganské produkty

Myslíme také na všechny, kdo upřednostňují stravu pouze rostlinného původu. Naše nabídka veganských produktů zahrnuje sladké i slané snacky, müsli, kaše, lupínky, vločky a v neposlední řadě také směsi na veganské náplně či burgery. Všechny produkty této kategorie jsou bez jakékoliv živočišné složky, tedy i bez laktózy což ocení i lidé trpící laktózovou intolerancí.

 

PRO Planetu logoMáme novou produktovou řadu, která je smysluplně veganská. Zasvětili jsme ji planetě. Proč?

PRO Planetu je koncept společnosti Semix, který usiluje o udržitelnou produkci potravin ve vztahu k lidskému zdraví i planetě.

Přečtěte si o projektu více na www.proplanetu.com.

benefit

Vhodné pro celiaky

Produkty vhodné pro celiaky nebo s alergii na lepek. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu bezlepkovosti.

benefit

Omega 3 mastné kyseliny

Produkty obsahující Omega-3 mastné kyseliny. Mnohé studie potvrzují, že kyselina alfa linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při příjmu 2g této kyseliny denně.

benefit

Bez palmového oleje

od roku 2016 nepoužíváme v cereáliích palmový tuk. Přistupujeme velmi vážně k následkům zakládání nových palmovích plantáží na úkor deštných pralesů, které představují přirozený životní prostor pro tisíce druhů živočichů a rostlin.

benefit

Bio

Jsme držiteli certifikátu "produkt ekologického zemědělství", podléháme dohledu kontrolní organizace pověřené Ministerstvem zemědělství ČR.

benefit

Vhodné pro vegany

Produkty neobsahující jakékoli formy živočišných složek či produktů živočišného původu.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

picture