background

Pekařské směsi

Jsme tradičním výrobcem pekařských, cukrářských a mlékárenských směsí. Jedním z našich nejúspěšnějších produktů je Tvarogen®, který vyrábíme už 20 let. Nadšení, touha po kvalitě a zdravém jídle nás neustále inspiruje k dalším nápadům na rozšíření sortimentu. Jako dlouholetí výrobci pekařských směsí pro výrobu špičkového ječného pečiva, máku, celozrnných cereálií a celé řady zdravých produktů klademe důraz na zpracovávání zrnin tak, aby v nich byly v maximální míře zachovány všechny živiny a minerální látky.

benefit

Vhodné pro celiaky

Produkty vhodné pro celiaky nebo s alergii na lepek. Jsme držiteli mezinárodního certifikátu bezlepkovosti.

benefit

Omega 3 mastné kyseliny

Produkty obsahující Omega-3 mastné kyseliny. Mnohé studie potvrzují, že kyselina alfa linolenová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi při příjmu 2g této kyseliny denně.

benefit

Bez palmového oleje

od roku 2016 nepoužíváme v cereáliích palmový tuk. Přistupujeme velmi vážně k následkům zakládání nových palmovích plantáží na úkor deštných pralesů, které představují přirozený životní prostor pro tisíce druhů živočichů a rostlin.

benefit

Bio

Jsme držiteli certifikátu "produkt ekologického zemědělství", podléháme dohledu kontrolní organizace pověřené Ministerstvem zemědělství ČR.

benefit

Vhodné pro vegany

Produkty neobsahující jakékoli formy živočišných složek či produktů živočišného původu.

Napište nám

Brzy se vám ozveme zpět

picture